Rodinné koupaliště se nachází v Liberci – Hanychově, nedaleko tramvajové trati ve směru z centra na Ještěd ,zastávka Vápenka. Pro návštěvníky jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy, dětské hřiště, brouzdaliště, občerstvení. Koupaliště má plavčíka. K dispozici je místnost první pomoci, sprchy, převlékárny a WC. Otevírací doba dle počasí . Požadujeme po návštěvnících používání klasických plavek.Krátké kalhoty s kapsami pro volný čas nepovažuji za plavky. Toto opatření je jenom pouze pro zajištění větší čistoty vody. Děkujeme.

Rodinné koupaliště Vápenka nabízí svým návštěvníkům uspořádání nejrůznějších oslav a firemních akcí, které vám zpříjemní letní parné dny. K dispozici je vám celý areál koupaliště i terasa s přístřeškem o kapacitě 60 osob.
Jsme schopni pro vás a vaše známé, vaše zaměstnance obstarat odpolední či večerní pohoštění ke každé příležitosti, které si můžete zpestřit i grilováním. Vzít s sebou můžete i své bujaré děti, které se vyřádí na dětském hřišti a mohou se cachtat v brouzdališti. Proto jsou časté i dětské narozeninové oslavy, kde si děti ozdobí venkovní prostory podle své fantazie. Zchladit se v bazénu mohou nejen vaše ratolesti, ale i vy.
Naše prostory přichystáme i pro podnikové akce, kde také nebude chybět ani občerstvení pro všechny hosty. Jsme schopni zajistit i cateringovou firmu, která se postará přes personál, jídlo až po závěrečný úklid. Ani na svatební hostiny jsme nepozapomněli. Svatebního veselí si u nás můžete užívat až do noci. Na vaše přání zajistíme i hudbu.

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle +420 482 771 466 nebo pište na email: fojas1@seznam.cz


veškeré uvedené materiály a fotografie jsou chráněny autorským zákonem a bez písemného souhlasu je použití zakázáno.